Kontakt

Partner Revisjon DA holder til sentralt i Oslo sentrum, men vi har kunder over store deler av Norge. De fleste av våre kunder er mellomstore og mindre selskaper, både nyetablerte og selskaper med lang historie.

Partner Revisjon DA
Olav Vs gt 6, 0161 OSLO
Postboks 1942 Vika, 0125 OSLO
Tlf: 21 93 93 00
Faks: 21 93 93 01
firma@partnerrevisjon.no

Partnere

Aksel B Stenhamar

Statsautorisert revisor

Tlf: 21 93 93 00

Mobil: 41 42 04 82

aksel@partnerrevisjon.no

Anne Gudrid Tomterstad

Daglig leder/ Statsautorisert revisor

Tlf: 21 93 93 00

Mobil: 92 60 15 42

gudrid@partnerrevisjon.no

Christian Hadler

Registrert revisor

Tlf: 21 93 93 00

Mobil: 91 80 84 03

christian@partnerrevisjon.no

Elisabeth F. Lund

Statsautorisert revisor

Tlf: 21 93 93 00

Mobil: 90 05 65 67

elisabeth@partnerrevisjon.no

Ellen Austenå

Registrert revisor

Tlf: 21 93 93 00

Mobil: 95 85 64 38

ellen@partnerrevisjon.no

Harald Grønli Gran

Statsautorisert revisor/ Siviløkonom

Tlf: 21 93 93 00

Mobil: 93 42 35 15

harald@partnerrevisjon.no

Nils Frode Johansen

Statsautorisert revisor

Tlf: 21 93 93 00

Mobil: 90 78 24 38

frode@partnerrevisjon.no

Sølvi L. Aaker

Registrert revisor

Tlf: 21 93 93 00

Mobil: 90 86 32 48

solvi@partnerrevisjon.no

Ansatte

Anneli Bjørdal

Statsautorisert revisor

Tlf: 21 93 93 00

Mobil: 91 81 64 68

anneli@partnerrevisjon.no

Ene-Marie Olsen

Statsautorisert revisor

Tlf: 21 93 93 00

Mobil: 93 26 24 13

ene@partnerrevisjon.no

Katrine Årskaug

Statsautorisert revisor (i permisjon)

Tlf: 21 93 93 00

Mobil: 97 17 92 76

katrine@partnerrevisjon.no

Per Ivar Ulven

Statsautorisert revisor

Tlf: 21 93 93 00

Mobil: 95 97 14 85

perivar@partnerrevisjon.no

Ulrik Ytterstad

Statsautorisert revisor/ Siviløkonom

Tlf: 21 93 93 00

Mobil: 97 79 50 12

ulrik@partnerrevisjon.no

Fredrik Høijord

Statsautorisert revisor

Tlf: 21 93 93 00

Mobil: 99 54 22 48

fredrik@partnerrevisjon.no

Joachim Amundsen Trana

Registrert revisor

Tlf: 21 93 93 00

Mobil: 97 60 90 96

joachim@partnerrevisjon.no

Kiina Steinseth

Registrert revisor

Tlf: 21 93 93 00

Mobil: 48 18 27 63

kiina@partnerrevisjon.no

Kristine Hansen Strand

Registrert revisor

Tlf: 21 93 93 00

Mobil: 41 14 65 56

kristine@partnerrevisjon.no

Lisbeth Jenny Morsund

Registrert revisor

Tlf: 21 93 93 00

Mobil: 90 78 21 95

lisbeth@partnerrevisjon.no

Michelle Kirkebye

Registrert revisor

Tlf: 21 93 93 00

Mobil: 40 21 61 77

michelle@partnerrevisjon.no

Mirsad Krpo

Registrert revisor/ Siviløkonom

Tlf: 21 93 93 00

Mobil: 93 61 55 25

mirsad@partnerrevisjon.no

Øystein Haug

Revisormedarbeider

Tlf: 21 93 93 00

Mobil: 90 10 16 44

oystein@partnerrevisjon.no

Henriette Ulen

Revisormedarbeider

Tlf: 21 93 93 00

Mobil: 21 93 93 00

henriette@partnerrevisjon.no

Helene Henriksbø

Revisormedarbeider

Tlf: 21 93 93 00

Mobil: 98 66 66 83

helene@partnerrevisjon.no

Marte Rise Nornes

Revisormedarbeider

Tlf: 21 93 93 00

Mobil: 48 21 51 61

marte@partnerrevisjon.no

Håkon Høyem

Revisormedarbeider

Tlf: 21 93 93 00

Mobil: 91 19 25 75

hakon@partnerrevisjon.no

Pernille Gunbjørud Hansen

Revisormedarbeider

Tlf: 21 93 93 00

Mobil: 93 86 49 48

pernille@PartnerRevisjon.no

Henrik Thorsø Johansen

Revisormedarbeider

Tlf: 21 93 93 00

Mobil: 47 60 48 96

henrik@partnerrevisjon.no

Gøril Dambo Frantzen

Regnskapsmedarbeider

Tlf: 21 93 93 00

Mobil: 47 02 27 79

goril@partnerrevisjon.no

Karen Marie Bronken

Regnskapsmedarbeider

Tlf: 21 93 93 00

Mobil: 95 79 61 74

karenmarie@partnerrevisjon.no

June Heggernes

Kontormedarbeider

Tlf: 21 93 93 00

Mobil: 91 33 14 92

june@partnerrevisjon.no

Emilie Radford

Student

Tlf: 21 93 93 00

emilie@partnerrevisjon.no