Partnere

Ansatte avd. Oslo

Harald Grønli Gran

Harald Grønli Gran

Statsautorisert revisor / siviløkonom / konsulent

Tlf: 21 93 93 00

Mobil: 93 42 35 15

E-post: harald@partnerrevisjon.no

Anneli Bjørdal

Statsautorisert revisor

Tlf: 21 93 93 00

Mobil: 91 81 64 68

anneli@partnerrevisjon.no

Ene-Marie Olsen

Statsautorisert revisor

Tlf: 21 93 93 00

Mobil: 93 26 24 13

ene@partnerrevisjon.no

Katrine Årskaug

Statsautorisert revisor

Tlf: 21 93 93 00

Mobil: 97 17 92 76

katrine@partnerrevisjon.no

Per Ivar Ulven

Statsautorisert revisor

Tlf: 21 93 93 00

Mobil: 95 97 14 85

perivar@partnerrevisjon.no

Kiina Steinseth

Statsautorisert revisor

Tlf: 21 93 93 00

Mobil: 48 18 27 63

kiina@partnerrevisjon.no

Kristine Hansen Strand

Statsautorisert revisor

Tlf: 21 93 93 00

Mobil: 41 14 65 56

kristine@partnerrevisjon.no

Lisbeth Jenny Morsund

Statsautorisert revisor

Tlf: 21 93 93 00

Mobil: 90 78 21 95

lisbeth@partnerrevisjon.no

Michelle Kirkebye

Statsautorisert revisor

Tlf: 21 93 93 00

Mobil: 40 21 61 77

michelle@partnerrevisjon.no

Øystein Haug

Revisormedarbeider

Tlf: 21 93 93 00

Mobil: 90 10 16 44

oystein@partnerrevisjon.no

Henriette Ulen

Statsautorisert revisor

Tlf: 21 93 93 00

Mobil: 21 93 93 00

henriette@partnerrevisjon.no

Helene Henriksbø

Statsautorisert revisor

Tlf: 21 93 93 00

Mobil: 98 66 66 83

helene@partnerrevisjon.no

Gøril Dambo Frantzen

Regnskapsmedarbeider

Tlf: 21 93 93 00

Mobil: 47 02 27 79

goril@partnerrevisjon.no

Karen Marie Bronken

Autorisert regnskapsfører og revisormedarbeider

Tlf: 21 93 93 00

Mobil: 95 79 61 74

karenmarie@partnerrevisjon.no

June Heggernes

Kontormedarbeider

Tlf: 21 93 93 00

Mobil: 91 33 14 92

june@partnerrevisjon.no

Pernille Gunbjørud Hansen

Revisjonsmedarbeider

Tlf: 21 93 93 00

Mobil: 93 86 49 48

pernille@partnerrevisjon.no

Emilie Radford

Revisormedarbeider

Tlf: 21 93 93 00

Mobil: 47 83 01 19

emilie@partnerrevisjon.no

Henrik Johansen

Siviløkonom

Tlf: 21 93 93 00

Mobil: 47 60 48 96

henrik@partnerrevisjon.no

Kaja Friden Bjåland

Revisjonsmedarbeider

Tlf: 21 93 93 00

Mobil: 95 14 91 18

kaja@partnerrevisjon.no

Ruta Ytterstad

Regnskapsmedarbeider

Tlf: 21 93 93 00

Mobil: 46 79 53 49

ruta@partnerrevisjon.no

Vidar Stender

Revisjonsmedarbeider

Tlf: 21 93 93 00

Mobil: 93 25 56 77

vidar@partnerrevisjon.no

Mathilde Holt

Siviløkonom

Tlf: 21 93 93 00

Mobil: 91 16 84 37

mathilde@partnerrevisjon.no

Frank Henrik Ringen Hofseth

Siviløkonom

Tlf: 934 35 832

frank@partnerrevisjon.no

Henrik Rongved

Revisormedarbeider

Tlf: 464 45 836

henrik.r@PartnerRevisjon.no

 

Daniel Lönn

Revisormedarbeider

Mobil: 98 45 23 42

Daniel@PartnerRevisjon.no

Sondre Strøm

Siviløkonom

Mobilnummer: 48 14 40 80

sondre@PartnerRevisjon.no

Karoline Framsteg Nilsen

Siviløkonom

Tlf: 99 48 13 26

karoline@partnerrevisjon.no

Julia Bjelde

Revisormedarbeider

Tlf: 91637428

E-post: julia@partnerrevisjon.no

Fredric Benjamin Tonstad

Revisormedarbeider

Tlf: 46511897

E-post: fredric@partnerrevisjon.no

Lotte Myrland Jansen

Student

Tlf: 45208202

E-post: lotte@partnerrevisjon.no

Anders Hoff Bjørkli

Siviløkonom

Tlf: 977 63 166

E-post:  anders.hb@partnerrevisjon.no

Lene Torgersen

Statsautorisert revisor

Tlf: 900 68 784

E-post: lene@partnerrevisjon.no

Omar Farooq Gulzar

Tlf: 467 44 410

E-post: omar@partnerrevisjon.no

Autorisert regnskapsfører

Kristin Vindenes

Tlf: 902 32 892

E-post: kristin@partnerrevisjon.no

Statsautorisert regnskapsfører/statsautorisert revisor/siviløkonom

Trond Nitschke

Tlf: 970 47 463

E-post: trond.nitschke@partnerrevisjon.no

Statsautorisert revisor/autorisert regnskapsfører

Åse Drange Olsen

Tlf: 952 68 438

E-post: aase.olsen@partnerrevisjon.no

Revisormedarbeider

Øystein Hovde

Tlf: 926 08 904

E-post: oystein.hovde@partnerrevisjon.no

Revisormedarbeider

Ansatte avd. Stavanger

Eirik Dirdal

Kontorleder Stavanger

Tlf: 944 94 409

eirik@partnerrevisjon.no

Julie Dahl

Statsautorisert revisor

Tlf: 478 64 715

E-post: julie.dahl@partnerrevisjon.no

Siv-Karin Randeberg

Statsautorisert revisor

Tlf: 90650561

E-post: siv-karin@partnerrevisjon.no

Hilde Ovidie Nilsen

Revisormedarbeider

Tlf: 98685503

E-post: hilde@partnerrevisjon.no

Anders Øksnevad Heskja

Siviløkonom

Tlf: 90059703

E-post: anders@partnerrevisjon.no

Christoffer Thorstensen

Tittel: Regnskapsmedarbeider

Tlf: 944 70 753

E-post: christoffer@partnerrevisjon.no